Особливості:
USB-картрідер, MP3-плеєр і FM-тюнер
Пульт дистанційного керування
Вбудований Bluetooth
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Golden Field |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 38 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | є |
| USB | є |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | немає даних |
| Габарити сабвуфера | 273 х 254 х 160 мм |
| Габарити сателітів | 170 х 107 х 105 мм |
| Діаметр динаміків | 5 дюймов, 3 дюйма |
| Кардридер | є |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | - |
| Питание | від мережі |
| Потужність сабвуфера | 14 Вт |
| Потужність сателітів | 2 х 12 Вт |
| Пульт ДК | є |
| Співвідношення сигнал/шум | >65 дБ |
| Тип | стаціонарні |
| Формат акустики | 2.1 |
| Цвет | Черный |
| Частотный диапазон | 40 – 20 000 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 0,30 ₴


