Надвисока швидкість читання/запису
Завдяки високій швидкості послідовної передачі даних 550 МБ/с при читанні і 520 МБ/с при записі, навіть фрагментовані файли можуть передаватися з величезною швидкістю.
Оптимізована продуктивність
Накопичувач підтримує команду оптимізації TRIM в Windows для очищення невикористовуваних блоків, що дозволяє системі негайно їх використовувати під час запису даних. Це може збільшити швидкість читання/запису даних на твердотільний накопичувач, а також ефективно знизити втрату продуктивності.
Повна лінійка ємностей
Незалежно від того, для чого ви хочете використовувати накопичувач (для системи або для ігор), EX2 доступний у варіантах ємності 512 ГБ і 1 ТБ, щоб задовольнити всі ваші потреби.
Неймовірна надійність
Для підвищення точності і надійності передачі даних і продовження терміну служби твердотільного накопичувача застосовується ефективна технологія вирівнювання зносу і функцію встановлення кодів з виправленням помилок (ECC).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Team |
| Скорость записи | 520 Мб/сек |
| Скорость считывания | 550 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | немає даниих |
| TBW (ресурс записів) | 800 TБ |
| Время наработки на отказ | 1 млн годин |
| Габарити | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM |
| Интерфейс | SATAIII |
| Контроллер | немає даних |
| Наличие подсветки | немає |
| Объем накопителя | 1 ТБ |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серия | Team EX2 |
| Споживання енергії | 4.3 Вт |
| Тип памяти | 3D TLC |
| Ударопрочность | немає |
| Энергопотребление | максимум: 4.3 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 0,30 ₴










