Присвячений поліпшенню ігрового досвіду геймерів, 1STPLAYER розширює лінійку ігрових крісел. З останньою моделлю FK3 геймери можуть сидіти і підкорювати гру з комфортом і високою продуктивністю.
Комлектується подушками під голову, під поперек і підставкою для ніг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 1stPlayer |
| Цвет | Серый |
| Максимально допустимая нагрузка | 160 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Крестовина | Нейлон |
| Пользовательские характеристики | |
| Вбудовані механізми | наклон спинки, газлифт |
| Вес | 22 кг |
| Каркас | Металл |
| Оббивка | PVC |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Регулировка высоты сиденья | є |
| Регулювання підлокітників | є |
| Розміри сидіння | 55 х 53 мм |
| Розміри спинки | 91 х 54 см |
| Тип | геймерське крісло |
| Угол наклона спинки | 90°-170° |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴








