
Захисне скло BeCover для для Lenovo Tab M10 Plus TB-X606 / M10 Plus (2nd Gen) / K10 TB-X6C6 (704807)
0,10 ₴
- Немає в наявності
- Код: 704807
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Надміцне, ультратонке і абсолютно прозоре захисне скло забезпечить збереження екрану вашого планшета. Протектор з загартованого скла принципово відрізняється від традиційних захисних плівок і перевершує їх по цілому ряду ключових характеристик.
Спеціально оброблене скло має найвищу твердість 9H - подряпати його проблематично навіть викруткою або канцелярським ножем. Через місяці активного використання ви не побачите на ньому подряпин, які неминуче з"являються на звичайних захисних плівках. Легко встановлюється, не утворюючи повітряних бульбашок
Екран з загартованого скла - це інноваційний продукт, значно перевершує за своїми захисними властивостями звичайні плівки для дисплея. Рекомендуємо його тим, хто дбайливо поводиться з технікою і хоче, щоб через рік або два після покупки їх улюблений планшет як і раніше виглядав абсолютно новим.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BeCover |
| Матеріал | Скло |
| Сумісність з | Lenovo |
| Тип | Захисне скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрана | 10.1 |
| Наявність рамки | з рамкою |
| Сумісна модель | Tab M10 Plus TB-X606/M10 Plus (2nd Gen)/K10 TB-X6C6 |
| Сумісний бренд | Lenovo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,10 ₴




