Комутатор UniFi, модель USW-Mini, є інтелектуальним керованим гігабітним комутатором. Він пропонує 5 портів RJ45 Ethernet, забезпечуючи 1 гігабітний зв'язок із вашими пристроями. USW-Mini входить до складу корпоративної системи Ubiquiti Networks UniFi та працює з UniFi Network Controller.
Керуйте своїми мережами з єдиної площини управління
Інтуїтивно зрозуміла і надійна настройка, управління і моніторинг
Віддалене оновлення прошивки
Користувачі та гості
Підтримка гостьового порталу / точки доступу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ubiquiti |
| Форм-фактор | Настольный |
| Дополнительные | |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 5 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In / PoE Out | є / ні |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 57 Вт |
| Вес | 150 г |
| Входить до комплекту | комутатор, документація |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | є |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 2.5 Вт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Общее количество портов | 5 |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 107 x 70 x 21 мм |
| Рівень управління | L2 |
| Стекування | Нет |
| Тип | керований |
| Тип охлаждения | пасивне |
| Управление | немає |
Информация для заказа
- Цена: 0,50 ₴





