Обов'язковий елемент для модернізації, щоб крокувати в ногу з часом
На відміну від традиційних жорстких дисків CX2 має такі особливості, як технологія FLASH, низьке енергоспоживання та висока швидкість передачі даних. Це найкращий вибір для заміни традиційного жорсткого диска.
Технологія SLC-кешування. Швидкість роботи в 4 рази вища
Просунута технологія SLC-кешування дозволяє вчетверо швидше виконувати операції читання та запису в порівнянні з традиційними жорсткими дисками.
Удароміцність та стійкість до падінь для безпечного використання
Твердотільні накопичувачі удароміцні та стійкі до падінь (1500 G/0.5 мс) і не видають подразнюючих механічних звуків. Крім того, це може ефективно запобігти збою роботи комп'ютера через удар.
Технологія вирівнювання зносу значно продовжує термін служби
Для підвищення надійності передачі даних та продовження терміну служби твердотільного накопичувача застосовується ефективна технологія вирівнювання зносу та функція кодів із виправленням помилок (ECC).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Team |
| Скорость записи | 490 Мб/сек |
| Скорость считывания | 540 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | немає даниих |
| TBW (ресурс записів) | 800 TБ |
| Время наработки на отказ | 1 млн годин |
| Габарити | 100 х 69.9 х 7 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM |
| Интерфейс | SATAIII |
| Контроллер | немає даних |
| Наличие подсветки | немає |
| Объем накопителя | 1 ТБ |
| Підтримка NVMe | відсутня |
| Серия | Team CX2 |
| Споживання енергії | 4.5 Вт |
| Тип памяти | 3D TLC |
| Ударопрочность | немає |
| Энергопотребление | максимум: 4.5 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 0,30 ₴





