ProArt Display PA279CV – це 27-дюймовий монітор, призначений для професійної творчої роботи з фото-, відео- та іншими мультимедійними матеріалами. Ця модель може похвалитися широким колірним охопленням (100% sRGB / 100% Rec.709), фабричним калібруванням кольору (дельта E <2, CalMAN Verified). Убудований порт USB-C підтримує передачу даних, виведення зображення в режимі DisplayPort та електроживлення потужністю до 65 Вт. PA279CV дозволяє швидко й легко налаштувати бажану конфігурацію робочого місця.
Монітор 4K HDR – неперевершена якість зображення
Роздільна здатність 4K UHD (3840 x 2160 пікселів) дозволяє монітору виводити зображення з високим рівнем деталізації. Він може відобразити на 300% більше інформації і з піксельної щільністю в чотири рази вище, ніж стандартний монітор з роздільною здатністю Full HD, що буде корисним для продуктивної роботи в професійних додатках з великою кількістю додаткових віконець і панелей.
Фабричне калібрування
Професійні монітори ASUS – це надійний інструмент дизайнера або художника, яким потрібно максимально достовірна передача кольору. Завдяки фабричному калібруванню, точність якого підтверджується сертифікацією CalMAN Verified, модель ProArt Display PA279CV можна без додаткового налаштування використовувати для серйозної творчої роботи над мультимедійним контентом.
Попередньо встановлені режими
Для швидкої оптимізації параметрів монітора під різні додатки призначені встановлені профілі (функція ProArt Preset).
Гнучке налаштування
У режимі користувача (функція ProArt Palette) монітори ASUS дозволяють гнучко змінювати параметри зображення, як-от колірна температура й гамма, щоб із максимальною точністю отримувати саме таке зображення, яке потрібно при роботі з поточним мультимедійним матеріалом. Налаштування балансу білого здійснюється за шістьма координатами, тобто більш гнучко, ніж у більшості моделей-конкурентів.
Точні виміри
QuickFit – це віртуальна лінійка, яку можна відобразити на екрані, щоб зрозуміти, наскільки зображення у своєму реальному розмірі відповідає тому чи іншому формату, не роздруковуючи його на папері.
Фільтрація синього світла
У моніторах ASUS реалізується функція фільтрації синього світла, який може мати шкідливий вплив на зір. Ступінь фільтрації задається в екранному меню.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 8.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 614х373.5-523.5х227.82 мм |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | 2хUSB3.1, 1хUSB Type-C |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.1 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Разрешение экрана | 3840х2160 |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 65 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Черный |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 62 ₴











