Технологія FreeSync Premium Pro
Монітор ROG Strix XG27AQ підтримує технологію FreeSync Premium Pro, яка об’єднує в собі функцію адаптивної синхронізації та підтримку розширеного динамічного діапазону. Працюючи як для звичайного, так і для HDR-контенту, вона усуває затримку зображення, зазвичай пов’язану з виведенням зображення у форматі HDR, і забезпечує високу якість картинки в іграх.
Підтримка стандарту DisplayHDR 400
HDR-монітори серії ROG відповідають стандарту DisplayHDR 400. Це означає, що пікова яскравість моделі ROG Strix XG27AQ становить 400 кд/м? — на 50% вища, ніж у звичайних моніторів зі стандартним динамічним діапазоном. Крім того, вона має широке колірне охоплення — 95% DCI-P3.
Технологія Shadow Boost
Завдяки технології Shadow Boost поліпшується зображення темних фрагментів ігрових сцен, водночас світлі зони залишаються без істотних змін. Це допоможе швидше помітити ворога, що зачаївся в тіні.
Фільтрація синього світла
Оскільки багато користувачів проводять за комп’ютером багато часу, монітори ASUS вирізняються продуманою ергономікою і спеціальними технологіями, що знижують утому очей. Їхня бездоганна реалізація підтверджується сертифікатом незалежної лабораторії TUV Rheinland. Наприклад, в екранному меню або за допомогою 5-позиційного джойстика задається рівень фільтрації синього світла, що може мати шкідливий вплив на очі.
Мінімізація мерехтіння екрана
Для зменшення ймовірності появи неприємних симптомів, пов’язаних із втомою очей, фахівці ASUS розробили технологію Flicker-Free, яка пригнічує мерехтіння екрана. Монітори з цією технологією роблять взаємодію з комп’ютером більш комфортною.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 8.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | Nvidia G-Sync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 611x367x82 мм |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 2хUSB3.0 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 35 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Черный |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 170 Гц |
| Яркость | 400 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 70 ₴







