Перфоратор Stark RH 1600 Profi - мережевий перфоратор призначений для свердління отворів з ударною дією і без нього. Перфоратор може бути використаний при роботах середньої важкості в режимі довбання каменю, гірських порід, бетону, цегли, а також для свердління деревини, металу та пластмаси. Робота може здійснюватися в трьох режимах: свердління; свердління з ударом; довбання (виключно ударний режим).
Особливості перфоратора RH 1600 Profi:
- тип патрона SDS-plus;
- регулювання обертів для легкої і комфортної роботи;
- професійна система точного свердління дозволяє інструмент використовувати в роботах різної тяжкості;
- швидка зміна оснастки;
- надійні підшипники і редуктор забезпечують довгий термін експлуатації;
- 100% мідний двигун з бронюванням;
- завдяки системі анти-вібрації інструментом зручно працювати тривалий час;
- зручне перемикання режимів прискорює роботу;
- гумовий 3-х метровий кабель.
Електричний перфоратор RH 1600 Profi укомплектований:
пластиковим кейсом;
бурами по бетону (6, 8, 10) - 3 шт;
обмежувачем глибини;
мастилом для бурів;
обмежувачем глибини;
бічний рукояткою.
Купуючи перфоратор Stark RH 1600 Profi, Ви купуєте надійний інструмент для виконання робіт на професійному рівні.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Дополнительные функции | |
| Реверс | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | н.д. |
| Довжина/висота | н.д. |
| Діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Діаметр свердління (деревина) | 40 мм |
| Діаметр свердління (сталь) | 13 мм |
| Макс. частота обертання (діапазон) | 1300 об./хв. и більше |
| Потужність (діапазон) | 1400 Вт і більше |
| Потужність (енергоспоживання) | 1600 Вт |
| Регулятор обертів | є |
| Режим свердління | є |
| Режим удар | є |
| Режим удар+свердління | є |
| Тип патрона | SDS Plus |
| Тип питания | Сеть |
| Частота обертів | 1300 об./хв |
| Частота удаpов | 3700 уд./хв |
| Энеpгия удаpа | 8 Дж |
Информация для заказа
- Цена: 0,40 ₴


