Акумуляторна газонокосарка Stark BLM-18-330 18 В (з акумулятором у комплекті) — інструмент для підстригання газонної трави на невеликих ділянках. Як елементи живлення виступають один акумулятор Stark B-1840 18В 4.0Ач (310105001), що забезпечує мобільність пристрою і зручність у використанні. А для заряджання використовується зарядний пристрій BC-18 (310105002).
Орієнтовна площа скошування на одному заряді акумулятора — 300 м2.
Переваги газонокосарки Stark BLM-18-330:
Інструмент обладнано безщітковим двигуном, який вирізняється високою надійністю, продуктивністю і невеликим енергоспоживанням.
Ніж газонокосарки виготовлено з якісної сталі, довго залишається гострим.
Висоту зрізання можна регулювати: користувачеві доступні 5 рівнів висоти різання трави (25-75 мм).
З газонокосаркою Stark вдасться швидко підстригти газон, оскільки модель має високу швидкість роботи — 3000 об./хв, а ширина скошування становить 330 мм.
Травозбірник вироблено із тканинного матеріалу в поєднанні з пластиковими деталями. Його об’єм становить 30 літрів, що дає змогу скошувати траву упродовж тривалого часу без вимушених зупинок на спустошення.
Акумулятор і зарядний пристрій ВХОДЯТЬ до комплекту постачання.
Простота та зручність у роботі.
Наявність порівняно великих коліс 5.5/6.5 дюйма (передні/задні).
Зручна довга ручка.
Зрозуміле керування.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Объем травосборника | 30 л |
| Тип | Газонокосилка |
| Тип привода | Аккумулятор |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятора | 4 А/год |
| Бічний викид | немає |
| Вес | немає даних |
| Диаметр лески | немає |
| Діапазон висоти зрізу | 25 - 75 мм |
| Задній викид | є |
| Максимальная ширина захвата | 33 см |
| Мощность двигателя | немає даних |
| Мульчирование | немає |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Расположение двигателя | нижнє |
| Регулювання довжини рукоятки | є |
| Ріжуча система | ніж |
| Самохідна | Нет |
| Форма ручки | П-подібна |
| Цвет | сірий/ чорний/ червоний |
| Час заряджання акумулятора на 100% | - |
| Частота вращения | 3000 об/хв |
| Частота вращения двигателя | 3000 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴








