AMD Radeon RX 6500 XT ITX для кращого кіберспорту та ігор з роздільною здатністю 1080p
Представляємо відеокарти AMD Radeon RX 6500 XT ITX з революційною архітектурою AMD RDNA 2, розроблені для забезпечення відмінної ігрової продуктивності та виняткової ефективності. Прокладіть шлях у завтрашній день, пориньте в ігри з роздільною здатністю 1080P, насолоджуйтеся яскравими віртуальними світами та новими враженнями завдяки потужній графіці нового покоління.
ITX-дизайн
PowerColor Radeon RX 6500 XT ITX з простим дизайном є альтернативою геймерам, які віддають перевагу простій і компактній графічній карті. RX 6500 XT ITX, безумовно, найкращий вибір для геймерів ITX.
FSC
Прихильність до найсуворіших стандартів В упаковці відеокарт PowerColor Radeon RX 6500 XT ITX використовуються тільки матеріали, сертифіковані FSC. PowerColor прагне взяти на себе відповідальність та просувати галузь до більш стійкого світу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerColor |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| USB Type-C | відсутній |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Відновлена | Нет |
| Графічний чіп | AMD Radeon RX 6500 XT |
| Довжина відеокарти | 165 мм |
| Дополнительное питание | 1х6-pin |
| Интерфейс подключения | PCI-Express 4.0 |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість займаних слотів | 2 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 2 |
| Максимальное разрешение | 7680x4320 |
| Назначение | ігрова |
| Наличие подсветки | без підсвічування |
| Объем памяти | 4 ГБ |
| Підтримка AMD CrossFireX | є |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Серія AMD | Radeon RX 6000 Series |
| Серія Nvidia | - |
| Система охлаждения | активна |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Цвет | Black |
| Частота пам'яті, МГц | 18000 |
| Частота ядра, МГц | Boost Clock: 2815 MHz; Game Clock: 2610 MHz |
| Шина пам'яті | 64 біт |
Информация для заказа
- Цена: 2 ₴







