AMD Radeon RX 6500 XT для кращого кіберспорту та ігор з роздільною здатністю 1080p
Представляємо графічні карти AMD Radeon RX 6500 XT з революційною архітектурою AMD RDNA 2, розроблені для забезпечення чудової ігрової продуктивності із чудовою ефективністю. Прокладіть шлях у завтрашній день, пориньте в ігри з роздільною здатністю 1080P, насолоджуйтеся яскравими віртуальними світами та новими враженнями завдяки потужній графіці нового покоління.
Енергоефективна продуктивність
Відеокарта PowerColor Radeon RX 6500 XT Fighter оснащена двома 80-мм вентиляторами, що охолоджують, вона холодна і тиха, ідеально підходить для тих, хто хоче грати, не відволікаючись.
Два шарикопідшипники - термін служби в 4 рази вище.
У вентиляторі, що охолоджує, використовується технологія з двома шарикопідшипниками, що збільшує термін служби вентиляторів до 4 разів.
Технологія Mute Fan - 0 дБ - безшумна гра
Технологія Mute Fan інтелектуально відключає вентилятор при температурі нижче 60 градусів, забезпечуючи безшумну гру при середньому та низькому навантаженні та знижуючи енергоспоживання.
Яскраві візуальні ефекти
Завдяки захоплюючим ігровим технологіям та підтримці DirectX 12 Ultimate відеокарти AMD Radeon RX 6500 XT залучають вас до дії. Насолоджуйтесь іграми з реалістичним освітленням, тінями та відображеннями, а також високою деталізацією завдяки DirectX Raytracing (DXR), шейдингу зі змінною швидкістю (VRS) та функціям технології AMD FidelityFX, оптимізованим для архітектури AMD RDNA 2.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerColor |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| USB Type-C | відсутній |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Відновлена | Нет |
| Графічний чіп | AMD Radeon RX 6500 XT |
| Довжина відеокарти | 191 мм |
| Дополнительное питание | 1х6-pin |
| Интерфейс подключения | PCI-Express 4.0 |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 2 |
| Максимальное разрешение | 7680x4320 |
| Назначение | ігрова |
| Наличие подсветки | без підсвічування |
| Объем памяти | 4 ГБ |
| Підтримка AMD CrossFireX | є |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Серія AMD | Radeon RX 6000 Series |
| Серія Nvidia | - |
| Система охлаждения | активна |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Цвет | Black |
| Частота пам'яті, МГц | 14000 |
| Частота ядра, МГц | Boost Clock: 2815 MHz; Game Clock: 2610 MHz |
| Шина пам'яті | 64 біт |
Информация для заказа
- Цена: 2 ₴







