У нашому метушливому житті — час став найціннішою річчю. Ось чому нова сушарка Candy RapidO розроблена навколо цієї концепції; швидкі та ефективні цикли допомагають заощадити час, який ви можете присвятити тим речам, які вам найбільше подобаються, покращуючи якість життя. Компанія Candy вкотре підготувала просте, але розумне та інноваційне рішення: сушильну машину, що має 7 швидких програм і люк більшого діаметру. Поєднання цих характеристик робить сушарку максимально зручною у користуванні й вигідно вирізняє її серед інших моделей.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Candy |
| Класс энергопотребления | B |
| Тип управления | Электронное |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 41.2 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Уровень шума | 66 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart-управління | через Wi-Fi |
| Індикація заповнення ємності для конденсату | немає |
| Блокування від дітей | немає даних |
| Відкладений старт | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 596х850х585 мм |
| Захист від протікання води | немає даних |
| Количество программ | 16 |
| Максимальная загрузка | 9 кг |
| Налаштування часу сушіння | є |
| Обробка парою | відсутня |
| Перенавішування дверей | відсутнє |
| Программы | щоденне сушіння 59 хв, щоденне сушіння 45 хв, еко 30 хв, освіження речей, спортивні речі, розгладжування складок, мале завантаження, шерсть (WOOLMARK), сорочки, синтетика, темні та кольорові речі, джинси, білі речі, бавовна |
| Підсвічування сушильного барабана | без підсвічування |
| Тип двигателя | Коллекторный |
| Тип загрузки | фронтальний |
| Тип зливу | вбудований контейнер |
| Тип сушки | тепловий насос |
| Установка в колону | є |
| Установка ступеня сушіння | є |
| Цвет | Белый |
| Шланг для відведення конденсату | не входить до комплекту постачання |
Информация для заказа
- Цена: 2 ₴






