Динаміки Jedel значно розширять мультимедійні можливості вашого ноутбука, планшета або смартфона. Динаміки мають хорошу якість звуку, оптимальну вагу і міцний корпус, характеризуються високою надійністю і надзвичайною простотою використання. Вони займають мало місця на столі, і в той же час забезпечують чітку і гучну передачу звуку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jedel |
| Количество полос | 2 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 6 Вт |
| Тип | Портативные |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вес | немає даних |
| Габарити | - |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | 320 х 67 х 68 мм |
| Діаметр динаміків | - |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | 2 х 2" |
| Кардридер | немає |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Питание | від USB |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 3 Вт |
| Пульт ДК | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >88 дБ |
| Формат акустики | 2 |
| Цвет | Черный |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
| Частотный диапазон | 150 – 18 000 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 0,10 ₴




