Завдяки рельєфному дизайну передньої панелі цей ефективний корпус форм-фактору Mid Tower додасть стильного зовнішнього вигляду вашій ігровій системі.
Передвстановлені FRGB-вентилятори забезпечують статичне RGB-підсвічування
Сітчастий дизайн передньої панелі покращує вентиляцію та демонструє передні вентилятори зі світлодіодним підсвічуванням
Бічна панель із загартованого скла дозволяє розглянути всі компоненти системи
Підтримує використання рідинного охолодження в передній та задній частині корпусу для максимальної ефективності
Конструкція з двома секціями для кращої вентиляції
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AeroCool |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Вес | немає даних |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 1 х 120 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | 1 шт. |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 166 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 325 мм |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Мощность блока питания | без блоку живлення |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | 120 мм |
| На передній панелі | 120 мм / 240 мм |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | є |
| Подсветка | FRGB-підсвічування |
| Розміри корпусу | 217.7 х 409 х 445 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Типоразмер | Midi Tower |
| Толщина металла | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 0,10 ₴











