Завдяки конструкції передньої панелі з сітчастою решіткою покращується вентиляція корпусу і легко можна розглянути стильне LED-підсвічування вентиляторів. Обладнаний бічною панеллю, повністю виконаною із загартованого скла, для демонстрації нутрощів системи. Підтримує використання рідинного охолодження у передній та задній частині корпусу для максимальної ефективності.
У комплекті 3 встановлені 12-см ARGB-вентилятори на передній і 1 12-см ARGB-вентилятори на задній панелі корпусу
Сітчастий дизайн передньої панелі покращує вентиляцію та демонструє передні вентилятори зі світлодіодним підсвічуванням
Бічна панель із загартованого скла для демонстрації внутрішньої частини системи
Кріплення для вентиляторів на відсіку для блоку живлення дозволяють встановити до 2х120-мм вентиляторів, які забезпечують додаткове охолодження відеокарти
Підтримує встановлення системи рідинного охолодження в передній та задній частині корпусу
Підтримує встановлення вентиляторів на верхній, передній та задній панелях.
Підтримка процесорних кулерів заввишки до 157 мм
Підтримка відеокарти преміум-класу довжиною до 290 мм (без переднього радіатора)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AeroCool |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.83 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | 1 х 120 мм |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | 3 х 120 мм |
| Задня панель (опція) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 шт. |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 2.5"/ 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера CPU | 157 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 290 мм |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Мощность блока питания | без блоку живлення |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | 120 мм |
| На передній панелі | 120 мм / 240 мм / 360 мм |
| Наявність бокового вікна | є |
| Нижня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Передня панель (опція) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Пиловий фільтр | немає |
| Подсветка | ARGB-підсвічування |
| Розміри корпусу | 206 х 457 х 357 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Розташування портів | на верхній панелі |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | є |
| Типоразмер | Midi Tower |
| Толщина металла | 0.5 мм |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX/Mini-ITX |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 0,10 ₴











