Відкривай для себе нові можливості з Lenovo Tab P11 2nd Gen. Цей планшет розроблено для поціновувачів мультимедійних розваг у приголомшливій якості та креативних користувачів. З IPS-екраном діагоналлю 11.5 дюйма ти зможеш насолоджуватися нон-стоп переглядом телешоу, писати нотатки чи малювати. Малі затримки та високу швидкість у передачі даних забезпечує Wi-Fi 6E, а про відмінну продуктивність для твоїх повсякденних завдань, ігор або розкриття креативного потенціалу подбає процесор з вісьмома ядрами. Поринай у світ захопливого кінематографічного зображення у роздільній здатності 2K та тривимірного звучання чотирьох динаміків аудіосистеми планшета.
Lenovo Tab P11 2nd Gen з IPS-дисплеєм діагоналлю 11.5 дюйма стане центром яскравих мультимедійних розваг. Поринай з головою у приголомшливі візуальні враження з реалістичними, як у кіно, кольорами, яскравістю 400 ніт і роздільною здатністю 2K. Насолоджуйся найтоншими звуковими ефектами та відчуй себе учасником подій захопливого фільму завдяки об’ємному звучанню чотирьох динаміків, оптимізованих Dolby Atmos.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Серый |
| Разрешение экрана | 2000x1200 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 520 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Батарея | 7700 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Быстрая зарядка | є |
| Графічний процесор | Mali-G57 |
| Диагональ экрана | 11.5" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Материал корпуса | метал + пластик |
| Мощность зарядки | немає даних |
| Навигационная система | GPS, A-GPS, GLONASS |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 6 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 12.0 |
| Процессор | MediaTek Helio G99 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Розмір (ВхШхГ) | 269.1 x 169.4 x 7.4 мм |
| Серия | Lenovo Tab P11 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | 2.2 ГГц + 2.0 ГГц |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 4 ₴









