Жорсткий диск серії SkyHawk Al від Seagate ємністю 4 ТБ спроєктований для цілодобового запису з мережевих та цифрових відеореєстраторів. Ліміт робочого навантаження диска втричі вищий, ніж у звичайних дисків для настільних ПК.
SkyHawk - це ефективно
Інноваційна мікропрограма ImagePerfect забезпечує якісний безперебійний цілодобовий запис потокового відео в системах відеоспостереження, гарантуючи надійний захист для вашого бізнесу.
Спокій та безпека
Будьте впевнені: зі SkyHawk Al у вас не пропаде жодного кадру, в яких би умовах не працювала ваша система відеоспостереження. Ці диски витримують високі робочі навантаження, відрізняються низьким енергоспоживанням та оснащені датчиками обертальної вібрації, завдяки чому працюють довше та надійніше.
Підвищена продуктивність та тривалість роботи
Диски SkyHawk Al відмінно підходять для багатодискових систем і при необхідності легко масштабується. Завдяки оптимізації для RAID-масивів, ці накопичувачі забезпечують тривалу роботу систем відеоспостереження на місцях.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 256 MB |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 490 г |
| Высота | 20.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1 000 000 г |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 146.99 х 101.85 х 20.2 мм |
| Дополнительная информация | інноваційна мікропрограма ImagePerfect |
| Максимальный уровень шума | 22 дБ |
| Місткість накопичувача | 4 ТБ |
| Рабочая температура | від 0°C до 65°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серия | SkyHawk |
| Скорость вращения шпинделя | 5900 об/хв |
| Скорость передачи данных | 180 Мб/с |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | до 3.7 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | 0.25 Вт |
| Споживання потужності в режимі простою | 2.5 Вт |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴



