Створюйте нові неймовірні світи з Intuos Manga
Якщо манґа для вас більше ніж пристрасть, і ви хочете самі вигадувати карколомні манґа-історії, — маємо для вас ідеальний інструмент для початку шаленої творчої кар’єри. Wacom Intuos Manga — функціональний перовий планшет з комплектацією та устаткуванням, що ідеально підійдуть для серйозного опанування манґи для подальшого професійного зростання:
• Перо, що не потребує дроту або джерела живлення та розрізняє до 4096 рівнів натиску на наконечник.
• Вбудований Bluetooth-модуль для зручної творчої роботи без дротів.
• Повна дворічна ліцензія на творчий додаток Clip Studio Paint Pro для професійного створення манґи.
• Безкоштовний доступ до 30-ти професійних уроків на YouTube.
Весь цей арсенал цифрового інструментарію та довідкового матеріалу — в одній коробці за доступною ціною. Intuos Manga — золотий квиток до неосяжного світу манґи, в якому будь-хто може стати крутезним творцем та улюбленцем мільйонів фанатів. Ви готові ним стати?
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WACOM |
| Цвет | Черный |
| Разрешение | 2540 lpi |
| Тип | Графический планшет |
| Формат рабочей поверхности | A6 |
| Пользовательские характеристики | |
| Android | є |
| Bluetooth | є |
| Chrome OS | є |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | немає |
| IOS | немає |
| Linux | немає |
| Mac OS | є |
| USB | немає |
| USB Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Windows | є |
| micro USB | є |
| mini USB | немає |
| Вес | 0.25 кг |
| Визначення нахилу | ±60 рівнів |
| Висота зчитування пера | 10 мм |
| Время отклика | - |
| Дальність передачі даних | 10 м |
| Документація | є |
| Дополнительно | перо з технологією EMR - електромагнітний резонанс |
| Діагональ | 7" |
| Елемент живлення пера | немає |
| Емкость батареи | 1100 мАг |
| Загальна кількість кнопок | 5 |
| Змінні наконечники | 3 |
| Кабель | є |
| Контрастность | - |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | 4 |
| Перо | Wacom Pen 4K (LP-1100K) |
| Підставка / чохол для пера | немає |
| Підставка для монітора | немає |
| Підтримка Multi-touch | немає |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | немає |
| Размер | 200 х 160 х 8.8 мм |
| Разрешение экрана | - |
| Розмір робочої поверхні | 152 x 95 мм |
| Рукавичка | немає |
| Рівень чутливості пера | 4096 |
| Сенсорне кільце Touch Ring | немає |
| Скорость считывания | немає даних |
| Спосіб введення | перо |
| Технологія виготовлення матриці | - |
| Тип пера | пасивне (без джерела живлення) |
| Тип подключения | дротове + бездротове |
| Точность позиционирования | немає даних |
| Яркость | - |
Информация для заказа
- Цена: 0,02 ₴






