Елегантний вигляд
Сучасний дизайн
Якісні матеріали
Жорстка конструкція шасі
Електромагнітне екранування
Можливість налаштування додаткових
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FrimeCom |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность блока питания | 500 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.х | 1 |
| USB Type-C | немає |
| Аудіо роз'єми | 2 |
| Безгвинтове кріплення | немає |
| Бічна панель (опція) | немає |
| Верхня панель (опція) | немає |
| Вес | немає даних |
| Встановлені вентилятори на бічній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на верхній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на задній панелі | немає |
| Встановлені вентилятори на передній панелі | немає |
| Задня панель (опція) | 1 х 80 мм / 1 х 90 мм |
| Кардридер | немає |
| Кількість встановлених вентиляторів | не встановлено |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Максимальна висота кулера CPU | немає даних |
| Максимальна довжина відеокарти | немає даних |
| На бічній панелі | немає |
| На верхній панелі | немає |
| На задній панелі | немає |
| На передній панелі | немає |
| Наявність бокового вікна | немає |
| Нижня панель (опція) | немає |
| Передня панель (опція) | 2 х 120 мм |
| Пиловий фільтр | немає |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розміри корпусу | 405 x 385 x 178 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Розташування портів | на передній панелі посередені |
| Слоти карт розширення | 7 |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Сітка (Mesh) | немає |
| Типоразмер | Midi Tower |
| Толщина металла | немає даних |
| Форм-фактор материнської плати | ATX/MicroATX |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 0,20 ₴



