LED планшет (світлокопіювальні) Huion L4S підійде як початківцю, так і професійному художнику. Ідеально підходить для створення ескізів, малювання, створення анімації, каліграфії, трасування зображень і багато іншого.
Зміна яскравості відбувається плавно, її зручно регулювати. Крім того, після відключення або перезапуску планшет запускається з тими ж налаштуваннями яскравості, як і в попередньому робочому сеансі.
Формат А4 і товщина в 5 мм, а також акрилова поверхня робить планшет схожим на скляну панель. Світловий потік - 110LM, дозволяє добре просвічувати навіть дуже щільний папір.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huion |
| Цвет | Черный |
| Формат рабочей поверхности | A4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Android | немає |
| Bluetooth | немає |
| Chrome OS | немає |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | немає |
| IOS | немає |
| Linux | немає |
| Mac OS | немає |
| USB | є |
| USB Type-C | немає |
| VGA | немає |
| Windows | немає |
| micro USB | немає |
| mini USB | немає |
| Вес | 0.6 кг |
| Визначення нахилу | - |
| Висота зчитування пера | - |
| Время отклика | - |
| Дальність передачі даних | немає |
| Документація | є |
| Дополнительно | - |
| Діагональ | 14.7" |
| Елемент живлення пера | немає |
| Емкость батареи | немає |
| Загальна кількість кнопок | немає |
| Змінні наконечники | немає |
| Кабель | є |
| Контрастность | - |
| Кількість програмованих кнопок (ExpressKey) | - |
| Перо | відсутнє |
| Підставка / чохол для пера | немає |
| Підставка для монітора | немає |
| Підтримка Multi-touch | немає |
| Радіоінтерфейс (бездротовий модуль) | немає |
| Размер | 360 х 270 х 5.1 мм |
| Разрешение | - |
| Разрешение экрана | - |
| Розмір робочої поверхні | 310 х 210 мм |
| Рукавичка | є |
| Рівень чутливості пера | немає даних |
| Сенсорне кільце Touch Ring | немає |
| Скорость считывания | немає даних |
| Спосіб введення | - |
| Технологія виготовлення матриці | LED |
| Тип | світлокопіювальний планшет |
| Тип пера | - |
| Тип подключения | дротове |
| Точность позиционирования | немає даних |
| Яркость | 745 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴








