Широкий огляд у 4K
Насолоджуйтесь 4-кратною роздільною здатністю Full HD з підтримкою до 1,07 мільярда кольорів і охопленням 99% sRGB при широких кутах огляду на екрані з вертикальною орієнтацією.
Більше на одному екрані
Обмежте відволікаючі фактори та насолоджуйтесь покращеним співвідношенням екрану та корпусу завдяки ультратонким рамкам.
Ефективна багатозадачність
Переглядайте контент із двох різних ПК одночасно, використовуючи вбудовані функції «Малюнок поруч із зображенням» (PBP) або «Малюнок у зображенні» (PIP).
Легко для очей
Цей сертифікований монітор TUV має екран без мерехтіння з функцією ComfortView, яка знижує шкідливе випромінювання синього світла. Він створений для максимального комфорту очей навіть при тривалому перегляді, наприклад, при наступному кіномарафоні.
Надійне кріплення
Легко закріпіть монітор на стіні за допомогою VESA-сумісного кріплення.
Швидкий перемикач
Миттєво перемикайте контент 4K з різних пристроїв через паралельне з’єднання через порти DP 1.2 та два порти HDMI 2.0.
Будьте організовані
Скоротіть безлад на столі завдяки вбудованому блоку живлення (PSU) та непомітному тримачу кабелю на стійці підставки.
Ігри для відпочинку
Яскраві візуальні ефекти. Насолоджуйтесь невимушеним ігровим процесом завдяки малому часу відгуку та технології AMD FreeSync™.
Скорочення відходів
Ми зменшили вплив нашого виробництва на навколишнє середовище завдяки цьому монітору, який містить не менше 25% переробленого пластику та поставляється без пінополістиролу, а упаковка складається не менше ніж на 75% з переробленого картону.
Енергозбереження
Заощаджуйте енергію, коли монітор не використовується, за допомогою PowerNap — функції, яка затемняє або переводить монітор у сплячий режим, коли він не використовується.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | VA |
| Размеры | |
| Вес | 6.44 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 713.4х511.3х217.9 мм |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Разрешение экрана | 3840х2160 |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 32 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Черный |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 41 ₴






