Відкривай для себе нові можливості із Lenovo Tab P11 2nd Gen. Цей планшет розроблений для любителів мультимедійних розваг у чудовій якості та креативних користувачів. З IPS-екраном діагоналлю 11.5 дюйма ти зможеш насолоджуватися нон-стоп переглядом телешоу, писати нотатки або малювати. Малі затримки та високу швидкість передачі даних забезпечує Wi-Fi 6E, а про відмінну продуктивність для твоїх повсякденних завдань, ігор чи розкриття креативного потенціалу подбає процесор із вісьма ядрами. Занурюйся у світ захоплюючого кінематографічного зображення у роздільній здатності 2K та тривимірного звучання чотирьох динаміків аудіосистеми планшета.
Оціни кінематографічну якість мультимедіа
Lenovo Tab P11 2nd Gen з IPS-дисплеєм діагоналлю 11.5 дюйми стане центром яскравих мультимедійних розваг. Занурюйся з головою в приголомшливі візуальні враження з реалістичними, як у кіно, квітами, яскравістю 400 нит і роздільною здатністю 2K. Насолоджуйся найтоншими звуковими ефектами та відчуй себе учасником подій захоплюючого фільму завдяки об'ємному звучанню чотирьох динаміків, оптимізованих Dolby Atmos.
Приготуйся до швидкісного відгуку
Звикай до мультимедійних розваг на високих швидкостях. Цей планшет, оснащений процесором MediaTek Helio G99 з вісьмома ядрами, забезпечить відмінну продуктивність, плавне відтворення відео та непомітне буферування. З Tab P11 2nd Gen тобі доступні ігри без перешкод - Wi-Fi 6E подбає про швидку передачу даних, а частота оновлення 120 Гц відповідає за чітку демонстрацію на екрані динамічних сцен.
Підвищуй ефективність, підтримуй мультизадачність
Ти отримуєш Lenovo Tab P11 2nd Gen з вже встановленою ОС Android 12L та гарантованим оновленням до Android 14. Насолоджуйся комфортним переглядом друкованого контенту, як ніколи раніше, з режимом іммерсійного читання. Розвивай максимальну ефективність та виконуй одночасно кілька завдань завдяки поділу екрана.
Відчуй справжню мобільність, відкрий новий спосіб використання
Отримуй приголомшливу автономність: до 31 години прослуховування музики або до 10 годин перегляду відео - цілий день мобільності забезпечить повністю заряджена батарея Lenovo Tab P11 2nd Gen. Розширюйте уявлення про можливості планшета: із програмним забезпеченням Lenovo Freestyle твій Tab P11 2nd Gen легко перетвориться на додатковий бездротовий сенсорний екран для ПК.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Серый |
| Разрешение экрана | 2000x1200 |
| Операционная система | Android |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 520 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Батарея | 7500 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Быстрая зарядка | є |
| Графічний процесор | Mali-G57 |
| Диагональ экрана | 11.5" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Материал корпуса | метал + пластик |
| Мощность зарядки | немає даних |
| Навигационная система | GPS, A-GPS, GLONASS |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | з роз'ємом 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | стілус у комплекті |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Оперативная память | 6 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 12.0 |
| Процессор | MediaTek Helio G99 |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Розмір (ВхШхГ) | 269.1 x 169.4 x 7.4 мм |
| Серия | Lenovo Tab P11 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | 2.2 ГГц + 2.0 ГГц |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 4 ₴











