27-дюймовий ігровий монітор із роздільною здатністю WQHD (2560 x 1440) і надвисокою частотою оновлення (до 170 Гц), призначений для професійних кіберспортсменів і захоплених геймерів
Час відгуку 1 мс і технологія ASUS Extreme Low Motion Blur (ELMB) для мінімізації розмиття динамічного зображення
Сертифікація FreeSync Premium: висока якість зображення за рахунок змінної частоти оновлення екрана (активовано за замовчуванням)
Підтримка технології HDR (High Dynamic Range) і формату HDR10, що означає чудову контрастність
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | VA |
| Размеры | |
| Вес | 5.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 615.2х455х213.5 мм |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 24 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Черный |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 170 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 28 ₴






