Накопичувачі WD Purple розроблені спеціально для відеоспостереження, щоб витримувати підвищені перепади температури та вібрації обладнання серед NVR. Стандартний накопичувач для настільних ПК розрахований на короткі проміжки часу, а не жорстку цілодобову роботу системи відеоспостереження високої роздільної здатності. Купуючи WD Purple, ви отримуєте надійне сховище класу відеоспостереження, перевірене на сумісність із широким спектром систем безпеки. Ексклюзивна технологія AllFrame допомагає зменшити втрату кадрів та покращити загальне відтворення відео.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Объем буфера | 256 MB |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 640 г |
| Высота | 26.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Время наработки на отказ | 1 000 000 г |
| Відновлений | Нет |
| Габарити | 147 х 101.6 х 26.1мм |
| Дополнительная информация | ексклюзивна технологія Western Digital AllFrame |
| Максимальный уровень шума | 24 дБ |
| Місткість накопичувача | 3 ТБ |
| Рабочая температура | від 0°C до 60°C |
| Середній час пошуку | немає даних |
| Серия | Purple |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/хв |
| Скорость передачи данных | немає даних |
| Споживана потужність в режимі запису/читання | 6 Вт |
| Споживання потужності в режимі очікування та сну | немає даних |
| Споживання потужності в режимі простою | немає даних |
| Тип | HDD |
| Ударопрочность | в робочому стані: 30 Gs / при зберіганні: 250 Gs |
Информация для заказа
- Цена: 0,50 ₴



