TUF Gaming VG32AQA1A – це 31,5-дюймовий ігровий монітор із роздільною здатністю WQHD (2560 x 1440), високою частотою оновлення (170 Гц) і низьким часом відгуку (1 мс за методом MPRT). Він підтримує ексклюзивну технологію Extreme Low Motion Blur (ELMB) і технологію адаптивної синхронізації AMD FreeSync Premium, які покращують якість зображення в динамічних ігрових сценах. Крім того, монітор підтримує також технологію High Dynamic Range (формат HDR10), що означає чудову контрастність і реалістичні кольори.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | VA |
| Размеры | |
| Вес | 6.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 2 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 716.3х496.2х213.81 мм |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 26 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Черный |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 170 Гц |
| Яркость | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 40 ₴






