
Смарт-годинник Garmin Forerunner 265S Black Bezel with Whitestone Case and Whitestone/Neo Tropic Silicone Band
5 ₴
- Нет в наличии
- Код: 010-02810-54
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Forerunner 265
Щоб дозволити спортсменам досягати якнайкращих результатів, швидше та ефективніше проходити змагання, годинники Forerunner 265 обладнані інструментами моніторингу продуктивності від Garmin Firstbeat Analytics, серед яких VO2 max, стан продуктивності, тренувальний ефект та багато інших. Для підготовки до наступного забігу пристрої пропонують скористатись одним з двох варіантів адаптивних тренувальних планів на вибір: ввести інформацію про перегони у календар Garmin Connect, щоб отримати щоденні запропоновані тренування, або ж дотримуватись безкоштовних планів Garmin Coach від досвідчених тренерів з бігу. Тренуючись на відкритому повітрі, атлети можуть планувати свою стратегію на день змагань за допомогою програми-вказівника PacePro, яка адаптується відповідно до темпу та особливостей обраних трас. Впевнено долайте дистанцію з новим годинником Forerunner 265, адже технологія SatIQ і багатодіапазонний GPS забезпечать виняткову точність позиціювання у найскладнішому середовищі.
Для цілодобового відстеження самопочуття годинники Forerunner 265 укомплектовані цілим комплексом датчиків та функцій контролю здоров’я. Це і датчик Pulse Ox, що вимірює ступінь насичення крові киснем, і моніторинг енергії Body Battery, і розширений моніторинг сну з оцінкою сну, і відстеження стресу, менструального циклу, вагітності й багато-багато інших. Функції розумного годинника дозволяють отримувати сповіщення зі смартфона на своє зап’ястя, завантажувати пісні з сервісів Spotify, Deezer або Amazon Music (з преміумпідпискою) та зручно оплачувати покупки за допомогою безконтактних платежів Garmin Pay. Для більшої безпеки на пробіжках пристрої обладнані функціями «Виявлення інцидентів», «Допомога» та LiveTrack.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garmin |
| Материал ремешка | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth |
| Акселерометр | є |
| Барометр | є |
| Бездротове зарядження | немає |
| Будильник | є |
| Вес | 39 г |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроницаемость | WR50 (5 ATM) |
| Время автономной работы | до 15 днів |
| Встроенная память | 8Гб |
| Встроенный микрофон | немає |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | є |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | є |
| Диагональ экрана | 1.1" |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Нет |
| Емкость аккумулятора | немає даних |
| Змінний ремінець | можливість заміни ремінця |
| Колір ремінця | Whitestone |
| Компас | є |
| Контроль денної активності | є |
| Крокомір | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Материал корпуса | Пластик |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Операционная система | немає даних |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | є |
| Разрешение экрана | 360 х 360 |
| Розмір ремінця | 115 - 178 мм |
| Розміри корпусу | 41.7 x 41.7 x 12.9 мм |
| Серія годинників | Garmin Forerunner 265S |
| Спортивні | Да |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Спутниковая навигация | GPS, Galileo, GLONASS |
| Стекло | Corning Gorilla Glass 3 |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Счетчик калорий | є |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | є |
| Форма дисплея | кругла |
| Цвет корпуса | Whitestone |
Информация для заказа
- Цена: 5 ₴










