Компанія MSI представляє сучасні накопичувачі із приголомшливою швидкістю читання та запису даних. Серія SPATIUM – супер прискорення для вашого комп’ютера!
Накопичувач SPATIUM M480 працює в режимі PCIe Gen4, який дозволяє досягти неймовірно високої швидкості читання та запису даних – до 7000 та 6800 МБ/с відповідно!
SPATIUM M480 оснащений алюмінієвим радіатором бронзового кольору із ребрами, що ефективно розсіює тепло та дозволяє SSD підтримувати максимальну продуктивність при великому навантаженні.
Завдяки використанню чипів флеш-пам’яті типу 3D NAND накопичувачі серії SPATIUM пропонують великий обсяг пам’яті (до 2 ТБ) у поєднанні з компактним форм-фактором.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Скорость записи | 5500 Мб/сек |
| Скорость считывания | 7000 Мб/сек |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М.2 2280 |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (читання/запис) | 350 000/700 000 |
| TBW (ресурс записів) | 700 TБ |
| Время наработки на отказ | 1.6 млн годин |
| Габарити | 80 х 22 х 2.15 мм |
| Для комп'ютерів | Да |
| Для ноутбуків | Да |
| Додаткові дані | Підтримка TRIM, S.M.A.R.T |
| Контроллер | Phison E18 |
| Наличие подсветки | немає |
| Объем накопителя | 1 ТБ |
| Підтримка NVMe | є |
| Серия | MSI Spatium M480 Pro HS |
| Споживання енергії | 6.6 Вт |
| Тип памяти | 3D NAND |
| Ударопрочность | є |
| Энергопотребление | максимум: 6.6 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 0,40 ₴






