Ноутбук Prologix M15-710 - легке розв’язання складних задач
Функціональний ноутбук Prologix M15-710 з бюджетної лінійки бренду — оптимальне рішення для офісних та щоденних задач. Гарантує комфортну роботу в базових програмах, серфінгу в Інтернеті та перегляду фото-вiдео.
Насолоджуйтесь ефективністю
Завдяки ідеально підібраним комплектуючим, ноутбук чудово впорається з ресурсомісткими завданнями, а також підійде для більшості сучасних програм. M15-710 пропонує користувачеві всю міць процесора Intel Celeron N4020 у поєднанні з оперативною пам’яттю DDR4 8 ГБ. Програми завантажуються і працюють швидко, а робота в багатозадачному режимі ефективна.
Дисплей
IPS дисплей 15.6-дюймів з роздільною здатністю Full HD 1920x1080 пікселів забезпечить виняткову передачу кольорів для справді яскравого зображення.
Невеликі габарити ноутбука дуже зручні для щоденного використання - його товщина всього 19.9 мм, вага 1.56 кг.
Потужна батарея, більше годин роботи
Батарея ємністю 37 Вт (7.4 В) на 5000 мАг забезпечує автономну роботу ноутбука до 5-8 годин. Час заряджання батареї від 0 до 80% займає менше ніж 4 години.
Клавіатура
Ноутбук Prologix має повнорозмірну клавіатуру з цифровим блоком. Що забезпечує максимальний комфорт під час роботи.
Легкий в користуванні
Ноутбук не має вентилятора - тому працює тихо, надійно захищений від пилу та має легкий корпус. Пасивне охолодження суттєво збільшує термін служби ПК.
Оптимальний комплект інтерфейсів
Ноутбук пропонує велике число інтерфейсів для під’єднання периферії, серед яких: USB 3.0 / USB 2.0 / USB Type C / Micro SD / HDMI / combo Audio jack / RJ45 / DC in / Kensington Lock.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ProLogiX |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.56 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 2 |
| Модель процессора | Intel Celeron N4020 |
| Тип процессора | Celeron |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 х USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 1 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 368х244х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 37 Вт-год |
| Кардридер | microSD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics 600 |
| Назва серії | немає |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Celeron |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процессора | 1,1 - 2,8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 3 ₴







