Некерований комутатор DES-1009MP оснащений 1 портом 10/100/1000Base-T та 8 портами 10/100Base-TX з підтримкою PoE. Комутатор DES-1009MP забезпечує просте підключення та подачу живлення на різні PoE-сумісні пристрої, такі як бездротові точки доступу та мережеві камери. Цей комутатор оснащений пасивним системним охолодженням, що забезпечує безшумну роботу пристрою.
Висока продуктивність
Підтримка автоматичного визначення полярності MDI/MDIX виключає необхідність використання крос-кабелів при підключенні до іншого комутатора. Функція автоузгодження на порту дозволяє визначити швидкість та дуплекс підключеного пристрою для отримання оптимальної сумісності та продуктивності. Гігабітний uplink-порт забезпечує з’єднання з високою пропускною здатністю, надаючи можливість вільного доступу до таких пристроїв, як мережеві відеореєстратори. Комутатор DES-1009MP підтримує технологію Plug-and-play, що дозволяє підключати пристрої без додаткових налаштувань.
Power over Ethernet
Порти 1-8 комутатора забезпечують живлення підключеного PoE-обладнання із споживаною потужністю до 30 Вт на порт за загального бюджету потужності 117 Вт. Підтримка PoE дозволяє розміщувати обладнання незалежно від розташування електричних розеток.
Захист від статичної електрики
Захист від статичної електрики 6 кВ забезпечує стійкість портів до наведеної напруги та запобігає пошкодженню комутатора та підключених до нього пристроїв.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | D-link |
| Дополнительные | |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 1 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | немає |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбіт/с) | немає |
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| QSFP | немає |
| QSFP+ | немає |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | немає |
| SFP+ | немає |
| SFP28 | - |
| USB | немає |
| Бюджет PoE | До 117 Вт |
| Вес | 400 г |
| Входить до комплекту | комутатор, кабель живлення, документація |
| Комбо порт GE/SFP | немає |
| Консольний порт | немає |
| Кількість портів з підтримкою PoE | 8 портів |
| Максимальна швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Максимальне енергоспоживання | 140 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Можливість монтажу у стійку | немає |
| Общее количество портов | 9 |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розміри (ШхВхГ) | 177 x 104 x 26 мм |
| Рівень управління | - |
| Стекування | Нет |
| Тип | некерований |
| Тип охлаждения | пасивне |
| Управление | немає |
| Форм-фактор | настільний + стійковий |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴




