Акустичні системи Jedel значно розширять мультимедійні можливості ноутбука, планшета або смартфона. Колонки мають гарну якість звучання, оптимальну вагу та міцний корпус, відрізняються високою надійністю та надзвичайною зручністю у використанні. Вони займають мало місця на столі і забезпечують чітку і гучну передачу звуку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Jedel |
| Количество полос | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 6 Вт |
| Тип | Портативные |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Ethernet | немає |
| FM-приймач | немає |
| USB | немає |
| Wi-Fi | немає |
| Аудіо | mini Jack 3.5 mm |
| Вес | немає даних |
| Габарити | - |
| Габарити сабвуфера | - |
| Габарити сателітів | немає даних |
| Діаметр динаміків | - |
| Діаметр динаміків сабвуфера | - |
| Діаметр динаміків сателітів | 3" |
| Кардридер | немає |
| Матеріал корпусу сабвуфера | - |
| Матеріал корпусу сателітів | пластик |
| Питание | від USB |
| Потужність сабвуфера | - |
| Потужність сателітів | 2 х 3 Вт |
| Пульт ДК | немає |
| Співвідношення сигнал/шум | >85 дБ |
| Формат акустики | 2 |
| Цвет | Черный |
| Частотний діапазон сабвуфера | - |
| Частотный диапазон | 150 – 18 000 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 0,10 ₴



