ASUS VA27EHF – це сучасний ігровий монітор із діагоналлю 27 дюймів, роздільною здатністю Full HD (1920x1080). Його IPS-панель забезпечує широкі кути огляду (178°), а підтримка адаптивної синхронізації Adaptive-Sync за частоти оновлення екрана 100 Гц підвищує якість зображення при показі динамічних сцен у фільмах та іграх. Ця модель також має чудову ергономіку, оскільки в ній реалізовані технології Eye Care: фільтрація синього світла та мінімізація мерехтіння, сертифіковані незалежною лабораторією TUV Rheinland.
Частота оновлення 100 Гц – плавне відображення
ASUS VA27EHF оснащений панеллю з високою частотою оновлення 100 Гц і технологією Adaptive-Sync для усунення неприємного ефекту розриву кадру та зменшення затримки відображення. Зображення на ній оновлюється в 1,67 раза швидше, ніж на панелі зі стандартною частотою оновлення 60 Гц, тому ігри, мультимедійні розваги та щоденні завдання отримують недосяжну раніше плавність відображення.
Плавна ігрова графіка
Частота оновлення 100 Гц та AMD FreeSync
Важливою характеристикою моніторів для ігор є час відгуку матриці. У моделі VA27EHF за частоти оновлення екрана 100 Гц цей параметр становить всього 1 мілісекунду (за методом MPRT), що дозволяє повністю усунути візуальні артефакти у вигляді темних шлейфів за рухомими об’єктами в динамічних іграх і фільмах. Крім того, у цьому моніторі реалізована підтримка технології Adaptive Sync, завдяки якій усувається неприємний ефект розриву кадру й зменшується затримка відображення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 3.85 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 612.42x465.29x239.97 мм |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1300:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 14.63 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Черный |
| Час реакції | 1 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴






