За межею очікуваного
Xiaomi Pad 6 оснащений 11-дюймовим екраном з роздільною здатністю 2.8K, що забезпечує детальне відображення графічного контенту. Відкалібрований за колірною кривою CIE 2015. Процесор Snapdragon 870 має потужний обчислювальний потенціал, що не має обмежень. Планшет пропонує зручні інструменти для онлайн-конференцій та офісної роботи. Операційна система MIUI Pad 14 спеціально налаштована для використання на великих екранах, даючи максимум можливостей для виконання будь-яких завдань.
Ультратонкий. Вишуканий. Незабутній.
Модель з тонким корпусом із цільного металу виглядає приголомшливо – фактура та форм-фактор надає їй елегантного та привабливого вигляду. Товщина всього 6.5 мм і вага 490 г роблять техніку портативною та зручною для носіння із собою. Дизайн планшета відповідає трендовим тенденціям – як за формою, так і за колірними варіаціями. Блок із камерою 13 Мп додає легкий штрих елегантності, акцентуючи увагу на задній панелі.
Потенціал для супервізуалу
Екран розміром 11 дюймів з роздільною здатністю 2.8K та частотою оновлення до 144 Гц забезпечує плавне та реалістичне відображення графіки. Підтримка HDR10 і Dolby Vision дозволяє насолоджуватися контентом з багатими кольорами та чудовим промальовуванням деталей. Калібрування за колірною кривою CIE 2015 гарантує точність кольору, а захист від синього випромінювання забезпечує комфортне читання та перегляд під час тривалих сесій використання.
Чотириканальна акустика
Планшет Xiaomi Pad 6 підтримує 4-канальне аудіо, що стало основою якісного стереозвучання. Технологія Dolby Atmos забезпечує повний ефект занурення, роблячи перегляд фільмів та прослуховування музики за рівнем досвіду рівним кінематографічній якості.
Флагманський чип в основі
На базі потужного та енергоефективного чіпа Snapdragon 870 побудована продуктивна система, з якої легко запустити найвибагливіший софт. Спільно з пам’яттю LPDDR5 та UFS 3.1 девайс забезпечує швидку та плавну роботу зі вражаючим рівнем продуктивності. Коли «залізу» під силу все!
Вражаючий запас ресурсу
Батарея ємністю 8840 мАг дає тривалий час автономної роботи – 2.07 дня. Підтримка зарядки потужністю 33 Вт дозволяє повністю відновити акумулятор всього за 99 хвилин. Режим глибокого сну покликаний подовжити час використання до 49.9 дня: він приходить в дію після повного відключення екрана і зберігає запас батареї, доки ви знову не активуєте повноцінний режим, увімкнувши дисплей.
Твій офісний помічник
Функціональний планшет Xiaomi Pad 6 пропонує зручні інструменти для підвищення продуктивності. Наприклад, скидання трьома пальцями дозволяє розділити екран на кілька вікон. Модель легко працює з кількома програмами одночасно і дозволяє відкрити на екрані до 4 вікон. Ви також можете легко обмінюватися інформацією між програмами шляхом перетягування виділеного тексту, що робить обробку контенту ще зручнішою.
Розумна фронтальна камера
Вбудована фронталка 8 Мп дозволить зробити високоякісні селфі та стане основним об’єктивом для відеодзвінків. Вона використовує функціонал утримання об’єктів, що рухаються, в центрі кадру, щоб ваші відеозаписи були сфокусовані на головному герої – чи то ролик, чи відеодзвінок у реальному часі. З чотирма мікрофонами планшет забезпечує комфорт голосових конференцій із чіткою передачею звуку. Модель має функції запису протоколу зустрічі, субтитрів англійською чи китайською мовами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Серый |
| Модель планшета | Xiaomi Pad 6 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 490 г |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Батарея | 8840 mAh |
| Бездротова зарядка | немає |
| Быстрая зарядка | є |
| Графічний процесор | Adreno 650 |
| Диагональ экрана | 11" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Захист від пилу і вологи | немає |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Мощность зарядки | 33 Вт |
| Навигационная система | відсутня |
| Наявність HDMI | немає |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | без роз'єму 3.5 мм |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Наяність NFC | без NFC |
| Объём встроенной памяти | 256 ГБ |
| Оперативная память | 8Гб |
| Основна камера | 13 Мп |
| Предустановленная ОС | Android 13.0 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 870 |
| Підтримка SD-карти | немає |
| Підтримка еSim | немає |
| Разрешение экрана | 2880x1800 |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | немає |
| Розмір (ВхШхГ) | 254 x 165.2 x 6.5 мм |
| Серия | Xiaomi Pad 6 |
| Сканер відбитків пальців | немає |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Тип матрицы | IPS |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Частота | 3.2 ГГц + 2.42 ГГц + 1.8 ГГц |
| Частота обновления экрана | 144 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 5 ₴








