Дивіться на те, що відбувається на екрані, без перешкод. Завдяки відсутності рамок з 3 сторін монітор естетично впишеться як у домашній, так і робочий простір. Працюючи з кількома моніторами відсутність рамок створює в користувача враження відчуття безмежного екрана. Широкий кут огляду забезпечує комфортні умови перегляду незалежно від положення перед екраном. IPS панель дозволяє насолоджуватися якісною передачею кольору, точно передаючи найважливіші деталі зображення.
Оцініть відсутність перешкод під час ігрового процесу. Технологія AMD Radeon FreeSync синхронізує монітор із Вашою відеокартою, щоб запобігти розриву зображення. Розважайтеся, насолоджуючись безперервністю ігрового процесу. Навіть найдинамічніші сцени виглядають плавно та чітко.
Отримайте перевагу завдяки ігровим налаштуванням. Миттєва оптимізація кольору та контрастності зображення дозволяє побачити сцени яскравіше, і виявити ворогів, що сховалися в темряві. Ігровий режим дозволяє настроїти будь-яку гру так, щоб бачити на екрані найдрібніші деталі.
Ваші очі завжди під захистом – працюйте спокійно. Поліпшена технологія захисту зору, сертифікована асоціацією TUV, знижує негативний вплив на зір за рахунок зменшення ефекту мерехтіння екрану та рівня випромінювання синього спектру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 612х463х217 мм |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 22 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Черный |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 15 ₴









