Особливості:
- підтримка VR;
- підключення більше 3 моніторів;
- з бекплейтом.
Спеціально для геймерів
Заснована на архітектурі AMD RDNA 2, оснащена 32 обчислювальними блоками, 32 МБ нового кешу AMD Infinity Cache та 8 ГБ виділеної пам'яті GDDR6, спеціально для забезпечення надвисокої частоти кадрів та чудової ігрової роздільної здатності 1080p
Почніть насолоджуватися грою
Відеокарта оснащена подвійним 90-мм вентилятором, що охолоджує, кулером зі збільшеною поверхнею радіатора і набором теплових трубок, що безпосередньо стикаються з графічним процесором для поліпшення відведення тепла.
Термін служби у 4 рази довший
У вентиляторі використовується технологія двох шарикопідшипників, що збільшує термін служби вентиляторів до 4 разів.
Технологія Mute Fan
Технологія Mute Fan інтелектуально відключає вентилятор при температурі нижче 60 градусів за Цельсієм, забезпечуючи безшумну гру за середнього та низького навантаження, одночасно знижуючи енергоспоживання.
Подвійний вентилятор
Відеокарта PowerColor Fighter RX 7600 оснащена оптимізованою конструкцією вентиляторів розміром 2 x 90 мм, що забезпечує найкраще охолодження вашої карти.
Теплова трубка Direct Touch
Теплові трубки безпосередньо контактують із графічним процесором, що підвищує ефективність розсіювання тепла. Завдяки збільшеному радіатору, карта підтримує оптимальне охолодження під час ігор.
Підвищена продуктивність
Завдяки наявності до 80 потужних графічних обчислювальних блоків у поєднанні з високошвидкісною пам'яттю GDDR6 об'ємом до 16 ГБ та кешем AMD Infinity Cache об'ємом до 128 МБ із малою затримкою ці карти задають новий рівень продуктивності для ентузіастів.
Яскраві візуальні ефекти
Випробуйте новий рівень занурення з відеокартами Radeon RX 7600 з підтримкою новітніх програмних інновацій, таких як DirectX 12 Ultimate та новітній набір функцій технології AMD FidelityFX, що забезпечує реалістичне освітлення, тіні та відображення з граничною деталізацією. Функції технології AMD FidelityFX оптимізовані для архітектури AMD RDNA 2 та забезпечують ігрову графіку нового покоління з високою частотою кадрів, забезпечуючи захоплюючий ігровий процес.
Збільште кількість кадрів
Максимізуйте якість зображення та збільште продуктивність за допомогою AMD FidelityFX Super Роздільна здатність (FSR) у вибраних підтримуваних іграх або збільште частоту кадрів у великій кількості ігор за допомогою Radeon Super Роздільна здатність (RSR), щоб забезпечити високу якість.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerColor |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| USB Type-C | відсутній |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Відновлена | Нет |
| Графічний чіп | AMD Radeon RX 7600 |
| Довжина відеокарти | 212 мм |
| Дополнительное питание | 1х8-pin |
| Интерфейс подключения | PCI-Express 4.0 |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 4 |
| Максимальное разрешение | 7680x4320 |
| Назначение | ігрова |
| Наличие подсветки | без підсвічування |
| Объем памяти | 8 ГБ |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Серія AMD | Radeon RX 7000 Series |
| Серія Nvidia | - |
| Система охлаждения | активна |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Цвет | Black |
| Частота пам'яті, МГц | 18000 |
| Частота ядра, МГц | Game: 2250 MHz / Boost: 2655 MHz |
| Шина пам'яті | 128 біт |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴











