Мультимедійні можливості
FreeSync: технологія Freesync дає нагоду позбутися від розривів зображення під час динамічної зміни кадрів
Режим Game Mode: ігровий режим Game Mode миттєво оптимізує налаштування кольору та контрастності залежно від гри для максимального задоволення від ігрового процесу
Менше навантаження на очі
Режим Eye Saver Mode: блакитне світіння у разі тривалого впливу негативно впливає на зір, режим Eye Saver Mode знижує навантаження на очі під час роботи за монітором за допомогою зниження інтенсивності блакитного світіння.
Технологія Flicker Free: технологія забезпечує захист очей від постійного напруження, викликаного мерехтінням, і дає змогу довше працювати.
Прекрасна якість зображення
Широкі кути огляду вертикально та горизонтально (178/178 град.) Забезпечують прекрасну видимість зображення на екрані під будь-яким кутом. Чи будете ви сидіти, відкинувшись на спинку крісла, або зберетеся навколо монітора разом із друзями, широкий кут огляду дасть змогу кожному бачити ідеальну картинку з будь-якого положення.
Енергоощадна технологія Samsung знижує рівень споживання енергії та впливу на довкілля
Еко- та енергоощадна технологія знижує яскравість екрану для підвищення енергоефективності. Доступне ручне (25%, 50%) й автоматичне (зменшує споживання приблизно на 10%) регулювання яскравості чорних секцій екрану.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | відсутній |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 488.4x294.2x41.1 мм |
| Диагональ экрана | 21.5" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 25 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Черный |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 10 ₴







