HP 470 G10 — продуктивний ноутбук зі збільшеним розміром екрана. Ідеальний помічник для домашньої чи офісної роботи, яка не вимагає частого переміщення пристрою.
Пристрій оснащений 17-дюймовим екраном з високою роздільною здатністю, який стане помічником для роботи з великими таблицями, діаграмами, масивами даних. На великому екрані інформацію переглядати набагато простіше, не прийдеться постійно скролити сторінку, щоб охопити всі деталі зображення чи програми.
Пристрій можна підключати до бездротової мережі (підтримується стандарт WiFi 802.11ax), щоб насолоджуватися блискавичною швидкістю передачі даних. А витривалий акумулятор допоможе відчувати себе максимально комфортно, навіть якщо прийшлося працювати без підключення до мережі чи при тривалій відсутності світла.
Начинка ноутбука має все необхідне для ефективної роботи — потужний процесор Intel, новітню оперативну пам’ять та SSD тип внутрішньої пам’яті. Пристрій призначений для складних задач, щоденних робочих навантажень і бізнес-процесів. Ноутбук швидкий і плавний в роботі, а значить дозволить виконувати робочі завдання без зусиль та відпочивати із задоволенням.
Пристрій адаптований для відеоконференцій і онлайн дзвінків. За допомогою вебкамери та мікрофона можна буде проводити онлайн-співбесіди, відвідувати онлайн навчання чи спілкуватися з командою про новий проєкт.
Клавіатура оснащена підсвіткою, що зручно для роботи при різному освітленні. Конструкція з розділеними клавішами допоможе швидко набирати текст і уникати помилок, а тому сподобається копірайтерам, викладачам і студентам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Цвет | Серебристый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.08 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | Intel Core i3-1315U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 400.7х257.8х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 17.3" |
| Емкость аккумулятора | 41 Вт-год |
| Кардридер | SD |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Назва серії | 470 |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процессора | 1,2 - 4,5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 7 ₴





