ProArt Display PA278CV – це 27-дюймовий монітор, призначений для професійної творчої роботи з фото-, відео- та іншими мультимедійними матеріалами. Ця модель може похвалитися широким колірним охопленням (100% sRGB / 100% Rec.709), фабричним калібруванням кольору (CalMAN Verified). Вбудований порт USB-C підтримує передачу даних, виведення зображення в режимі DisplayPort та електроживлення потужністю до 65 Вт. PA278CV дозволяє швидко й легко налаштувати бажану конфігурацію робочого місця.
Попередньо встановлені режими
Для швидкої оптимізації параметрів монітора під різні додатки призначені встановлені профілі (функція ProArt Preset).
Гнучке налаштування
У режимі користувача (функція ProArt Palette) монітори ASUS дозволяють гнучко змінювати параметри зображення, як-от колірна температура й гамма, щоб із максимальною точністю отримувати саме таке зображення, яке потрібно при роботі з поточним мультимедійним матеріалом. Налаштування балансу білого здійснюється за шістьма координатами, тобто більш гнучко, ніж у більшості моделей-конкурентів.
Універсальний інтерфейс USB-C
Монітор ProArt PA278CV може похвалитися широкою сумісністю з різними джерелами відеосигналу, адже він оснащується відразу трьома відеоінтерфейсами (USB-C, HDMI та DisplayPort). Крім режиму DisplayPort, порт USB-C підтримує передачу даних та електроживлення потужністю до 65 Вт. Крім того, PA278CV здатний виступати в ролі USB-концентратора: коли він підключений до комп'ютера через інтерфейс USB (кабелем С–С або С–A), то до цього ж комп’ютера виявляються підключені також і периферійні пристрої, що використовують убудовані в монітор порти USB.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 8.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Ігрові технології | немає |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | є |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 615х374-524х228 мм |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | 1хUSB Type-C |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | 4хUSB3.1 |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | є |
| Потужність аудіосистеми | 2х2 Вт |
| Регулировка по высоте | є |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 21.28 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | сірий з чорним |
| Час реакції | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яркость | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 39 ₴







