MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X 16G — Втілення передових технологій для епічних пригод та бездоганного контенту
Серцем MSI GeForce RTX 4060 Ti GAMING X 16G стала інноваційна архітектура NVIDIA Ada Lovelace, що забезпечує визначну ефективність. Пориньте у світ штучного інтелекту з підтримкою DLSS 3 і насолоджуйтеся реалістичними графічними ефектами завдяки технології трасування променів. Інтуїтивне володіння творчістю NVIDIA Studio прискорить ваші проекти.
Збільшена тактова частота до 2640 МГц та високошвидкісна 16 ГБ GDDR6 пам'ять забезпечують безперебійну обробку даних. З 3 портами DisplayPort і HDMI 2.1a для 4K*120Hz HDR, 8K*60Hz HDR та змінної частоти оновлення, ви будете оточені неймовірною деталізацією.
Продуманий дизайн TWIN FROZR 9 з вентиляторами TORX Fan 5.0, мідною основою та тепловими трубками Core Pipe гарантують оптимальне охолодження. Функція Airflow Control спрямовує потік повітря для максимальної ефективності.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| USB Type-C | відсутній |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Відновлена | Нет |
| Графічний чіп | NVIDIA GeForce RTX 4060 Ti |
| Довжина відеокарти | 247 мм |
| Дополнительное питание | 1х8-pin |
| Интерфейс подключения | PCI-Express 4.0 |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість займаних слотів | 2 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 4 |
| Максимальное разрешение | 7680x4320 |
| Назначение | ігрова |
| Наличие подсветки | з підсвічуванням |
| Объем памяти | 16 ГБ |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 550 Вт |
| Серія AMD | - |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 40 Series |
| Система охлаждения | активна |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Цвет | Black |
| Частота пам'яті, МГц | 18000 |
| Частота ядра, МГц | Base Clock 2655 MHz / Boost Clock: 2640 MHz |
| Шина пам'яті | 128 біт |
Информация для заказа
- Цена: 7 ₴







