Максимальний комфорт
Гнучка, але одночасно надійна конструкція допоможе підібрати ідеальне положення монітора для перегляду.
Вражаюча якість зображення
Висока роздільна здатність, реалістичні кольори та інноваційна технологія захисту зору подарують яскраві враження від перегляду.
Великий дисплей
Дизайн ZeroFrame з вузькою рамкою дозволяє розмістити ще більше контенту.
Для великої компанії
Кольори залишаються незмінними під будь-яким кутом огляду, зображення на екрані буде чітко видно з будь-якої частини кімнати.
Зручний та стійкий
Завдяки можливості регулювання нахилу та підвищеній стійкості ви зможете підібрати ідеальний кут огляду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Тип матрицы | IPS |
| Размеры | |
| Вес | 5.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Безрамковий монітор | Да |
| Вбудована аудіосистема | відсутня |
| Вбудована камера | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 614х464х207 мм |
| Диагональ экрана | 27" |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1000:1 |
| Концентратор USB | немає |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Поверхня екрану | матова |
| Поворотний екран (Pivot) | відсутній |
| Потужність аудіосистеми | немає |
| Регулировка по высоте | відсутнє |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Споживана потужність (в роботі) | 26 Вт |
| Угол обзора | 178°/178° |
| Цвет | Черный |
| Час реакції | 4 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яркость | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 15 ₴





