
Відеокарта GF RTX 4070 Ti Super 16GB GDDR6X Gaming X Slim MSI (GeForce RTX 4070 Ti SUPER 16G GAMING X SLIM)
14 ₴
- Нет в наличии
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вентилятор TORX 5.0: лопаті вентилятора, з’єднані кільцевими дугами, та кожух вентилятора працюють разом, щоб стабілізувати та підтримувати потік повітря під високим тиском
Мідна опорна пластина: тепло від графічного процесора та модулів пам’яті вловлюється мідною базовою платою
Core Pipe: теплові трубки, оброблені з високою точністю, забезпечують максимальний контакт із опорною платою графічного процесора та розподіляють тепло по всій довжині радіатора.
Управління повітряним потоком: секції різних ребер радіатора усувають небажані гармоніки повітряного потоку та знижують шум
Ексклюзивне програмне забезпечення MSI Center дозволяє відстежувати, налаштовувати та оптимізувати продукти MSI у режимі реального часу
MSI Afterburner - отримайте повний контроль за допомогою найвідомішого та широко використовуваного у світі програмного забезпечення для розгону відеокарт
Опорний кронштейн для додаткового посилення відеокарти
Вентилятори повністю зупиняються за відносно низьких температур, усуваючи весь шум, коли активне охолодження не потрібно
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип видеопамяти | GDDR6X |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| USB Type-C | відсутній |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Відновлена | Нет |
| Графічний чіп | NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti Super |
| Довжина відеокарти | 307 мм |
| Дополнительное питание | 1х16-pin |
| Интерфейс подключения | PCI-Express 4.0 |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 4 |
| Максимальное разрешение | 7680x4320 |
| Назначение | ігрова |
| Наличие подсветки | з підсвічуванням |
| Объем памяти | 16 ГБ |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 700 Вт |
| Серія AMD | - |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 40 Series |
| Система охлаждения | активна |
| Тип памяти | GDDR6X |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Цвет | Black |
| Частота пам'яті, МГц | 21000 |
| Частота ядра, МГц | Boost Clock: 2670 MHz; Extreme Performance: 2685 MHz |
| Шина пам'яті | 256 біт |
Информация для заказа
- Цена: 14 ₴







