Ноутбук з 15,6-дюймовим QHD-дисплеєм з частотою оновлення 165 Гц, оснащений процесором Intel Core. Технологія перемикання MUX забезпечує кращу частоту кадрів, а стриманий дизайн передає якість і продуктивність, домінуючи в ігровому світі з приголомшливою продуктивністю.
Особливості:
Вражаюча чіткість і плавність зображення
Насолоджуйтеся чіткою та точною ігровою графікою завдяки екрану AORUS 15 з високою роздільною здатністю та частотою оновлення, який ідеально поєднує в собі зображення QHD 165 Гц та плавність. Вбудований широкий колірний обхват забезпечує яскраве зображення та занурення, дозволяючи оцінити прекрасну графіку під час гри.
Ноутбуки серії GeForce RTX 40
Графічні процесори NVIDIA GeForce RTX 40 Series для ноутбуків - це найшвидші в світі ноутбуки для геймерів і творців. Створені на основі ультраефективної архітектури NVIDIA Ada Lovelace, вони забезпечують якісний стрибок у продуктивності завдяки DLSS 3 з підтримкою ШІ та реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів. Крім того, набір технологій Max-Q оптимізує продуктивність системи, енергоспоживання, час роботи від батареї та акустику для максимальної ефективності.
Продуктивність на основі штучного інтелекту та реалістична графіка
Отримайте якісний стрибок у продуктивності в іграх і творчих програмах завдяки DLSS 3 на базі штучного інтелекту та увімкніть реалістичні віртуальні світи з повним трасуванням променів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.39 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Core i7-13620H |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 165 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Display Port | є (mini) |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Габарити (ШхГхВ) | 360х272х20.9 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 99 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | GeForce RTX4060 |
| Назва серії | Aorus |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | 8 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процессора | 2,4 - 4,9 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 21 ₴











