Ноутбук Lenovo V15 Gen 4, оснащений продуктивним процесором AMD Ryzen, вбудованою відеокартою AMD і вражаючим 15.6-дюймовим дисплеєм FHD, ідеально підходить для багатозадачної роботи в будь-якому місці.
Безпека при використанні
Lenovo V15 дбає про збережену інформацію на пристрої. Криптографічний код ТРМ 2.0 шифрую всю дані, документи, звіти та важливі для роботи застосунки — зберігаючи конфіденційність і захищаючи ваші файли від потрапляння в чужі руки.
У корпусі ноутбука передбачено отвір для Kensington. За необхідності, можна придбати відповідний замок і без зайвих турбот працювати у публічних місцях не боячись крадіжки.
Вебкамера з роздільною здатністю 720 пікселів має механічну шторку приватності, тож після відеоконференції можна одним дотиком закриту лінзу камери.
Робота з мультимедійним контентом
Lenovo V15 має 15,6-дюймовий Full HD дисплей з IPS матрицею. Картинка виводиться яскрава, чітка і деталізована, на додачу покриття проти відблиску збереже всі якості дисплея і передачу кольору при роботі з графічним контентом або при створенні презентації навіть у яскравий сонячний день.
Ноутбук має інтегровану відеокарту AMD Radeon 610M Graphics, яка виводить всі графічні матеріали без розривів і втрати цілісності кадру.
Чітке й об’ємне відтворення аудіо забезпечують два динаміки з підтримкою технології Dolby Audio, потужністю 1,5 Вт.
Зручно взяти з собою
Lenovo V15 має тонкий, легкий корпус чорного кольору вагою 1,65 кг, з текстурованим покриттям. Жодної зайвої деталі та професійна стриманість робочого помічника, якого зручно взяти з собою на ділову зустріч або у відрядження.
Для підключення додаткових периферійних пристроїв ноутбук має порт HDMI, два порти USB 3.2, один USB-C 3.2 з підтримкою DisplayPort та комбінований роз’єм combo jack для мікрофона або навушників. Також передбачено вбудований модуль Bluetooth 5.1 для бездротових пристроїв, роз’єм RJ-45 та адаптер Wi-Fi 11ac для під’єднання до мережі інтернет.
На додачу то зручності Lenovo V15 має витривалий до погодних умов корпус, який пройшов тестування відповідно до військових стандартів США та має сертифікат MIL-STD-810H. Підвищена вологість, спекотний день або мороз не зупинять тебе на шляху до свого професійного успіху.
Обирай сучасного помічника Lenovo V15, що супроводжуватиме тебе всюди й допоможе розв’язувати робочі питання будь-де.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Черный |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.65 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 7520U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | 1000 Мбіт/с |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| Веб-камера | 0,92 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 359.2х235.8х19.9 мм |
| Диагональ экрана | 15.6" |
| Емкость аккумулятора | 38 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Пластик |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Назва серії | V |
| Наявність підсвічування клавіатури | без підсвічування |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS/Без ОС |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | матове |
| Производитель процессора | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Сенсорный экран | відсутній |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процессора | 2,8 - 4,3 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 6 ₴











