Вентилятор TORX 5.0: лопаті вентилятора, з’єднані кільцевими дугами, та кожух вентилятора працюють разом, щоб стабілізувати та підтримувати потік повітря під високим тиском
Мідна опорна пластина: тепло від графічного процесора та модулів пам’яті вловлюється мідною базовою платою
Core Pipe: тепло від графічного процесора та модулів пам’яті вловлюється мідною базовою платою, а потім швидко передається на Core Pipes
Управління повітряним потоком: секції різних ребер радіатора усувають небажані гармоніки повітряного потоку та знижують шум
Ексклюзивне програмне забезпечення MSI Center дозволяє відстежувати, налаштовувати та оптимізувати продукти MSI у режимі реального часу
MSI Afterburner - отримайте повний контроль за допомогою найвідомішого та широко використовуваного у світі програмного забезпечення для розгону відеокарт
Опорний кронштейн для додаткового посилення відеокарти
Вентилятори повністю зупиняються за відносно низьких температур, усуваючи весь шум
Airflow Control покращує динаміку повітряного потоку завдяки Wave Curved 2.0 та оновленій конструкції дефлекторів для оптимізації балансу між охолодженням та більш тихою акустикою.
Подвійний біос: дає вам можливість вибрати пріоритет повної продуктивності в ІГРОВОМ режимі або низького рівня шуму в ТИХОМУ режимі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Тип видеопамяти | GDDR6X |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | відсутній |
| DVI | відсутній |
| DisplayPort | 2 |
| HDMI | 2 |
| USB Type-C | відсутній |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Відновлена | Нет |
| Графічний чіп | NVIDIA GeForce RTX 4080 Super |
| Довжина відеокарти | 322 мм |
| Дополнительное питание | 1х16-pin |
| Интерфейс подключения | PCI-Express 4.0 |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Кількість займаних слотів | 4 |
| Кількість підтримуємих моніторів | 4 |
| Максимальное разрешение | 7680x4320 |
| Назначение | ігрова |
| Наличие подсветки | з підсвічуванням |
| Объем памяти | 16 ГБ |
| Підтримка AMD CrossFireX | немає |
| Підтримка Nvidia SLI | немає |
| Підтримувані 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Рекомендована потужність блоку живлення | 850 Вт |
| Серія AMD | - |
| Серія Nvidia | GeForce RTX 40 Series |
| Система охлаждения | активна |
| Тип памяти | GDDR6X |
| Форм-фактор | дискретна (стандартна) |
| Цвет | Black |
| Частота пам'яті, МГц | 23000 |
| Частота ядра, МГц | Boost Clock: 2550 MHz; Extreme Performance: 2565 MHz |
| Шина пам'яті | 256 біт |
Информация для заказа
- Цена: 17 ₴








