Висока продуктивність для вирішення повсякденних завдань
Універсальний ноутбук "2-в-1" ThinkPad L13 Yoga Gen 3 на базі процесора Intel Core 12-го покоління створений для ресурсомістких робочих навантажень. Завдяки ОС Windows 11 та величезному об’єму оперативної пам’яті та сховища даних, цей ноутбук-трансформер легко впорається з будь-якими поставленими завданнями.
Максимальна зручність користування
Робота на ноутбуці може бути зручною. Завдяки якісному та реалістичному зображенню та великій корисній площі екрану працювати на ноутбуці "2-в-1" ThinkPad L13 Yoga Gen 3 дуже комфортно. А система багатоканального звуку Dolby Audio, технологія шумозаглушення Dolby Voice на основі штучного інтелекту та камера з роздільною здатністю FHD забезпечують кришталево чистий звук та відмінне зображення під час відеодзвінків.
Інтелектуальна система на варті твоєї безпеки
У ноутбуці ThinkPad L13 Yoga Gen 3 реалізована система ThinkShield – вбудований комплекс апаратних та програмних рішень безпеки, що забезпечує надійний захист як твоїх даних, так і самого пристрою. Завдяки підтримці трекерів Tile ти завжди знатимеш, де знаходиться твій ноутбук. Є також передові функції безпеки на базі технологій штучного інтелекту, наприклад зчитувач відбитків пальців для захищеного входу в систему.
Надійність та довговічність
Під час тестування ми орієнтуємося на стандарти Міністерства оборони США MIL-STD 810H, щоб гарантувати надійність та довговічність роботи кожного ноутбука ThinkPad. Ми тестуємо ноутбуки ThinkPad на відповідність вимогам 12 військових стандартів, а також виконуємо понад 200 перевірок якості їхньої роботи в екстремальних умовах. Вони не підведуть за жодних обставин. Вони будуть надійно працювати серед арктичних снігів та пилових бур, в умовах екстремальних температур, підвищеної вологості, а також ударів та вібрацій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Цвет | Серый |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.32 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Core i7-1255U |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR4 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Display Port | відсутній |
| HDMI | є |
| LAN (RJ-45) | відсутній |
| USB 2.0 | відсутній |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 2 + 2 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | відсутній |
| USB 3.2 Gen 2x2 | відсутній |
| USB4 | відсутній |
| VGA (D-Sub) | відсутній |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ідентифікація відбитка пальця | є |
| Веб-камера | FullHD 1080p |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 305х218х17.1 мм |
| Диагональ экрана | 13.3" |
| Емкость аккумулятора | 46 Вт-год |
| Кардридер | відсутній |
| Материал корпуса | Металл |
| Модель відеокарти | Iris Xe Graphics |
| Назва серії | ThinkPad |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Покриття екрану | глянцеве |
| Производитель процессора | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | немає |
| Підтримка Thunderbolt | відсутня |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | з сенсорним екраном |
| Серія процесора | Intel Core i7 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стілус) | немає |
| Частота процессора | 1,7 - 4,7 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 12 ₴






