Тример мережевий STARK GT-1320 – інструмент для скошування трави із загрубілими стеблами та м’якої, який комплектується: котушкою із системою Tap&Go та ліскою 2 мм (у котушці такого типу волосінь висувається шляхом удару об землю котушкою та ножем). Працює від побутової електромережі 220 В.
Особливості мережевого тримера Штарк GT-1320:
Оснащений надійним електричним двигуном потужністю 1,3 кВт.
Надійний редуктор.
Корпус виконаний із легкого та міцного пластику.
Повністю металева штанга.
Висока продуктивність роботи завдяки оборотам – 7500 об/хв.
Ширина захоплення під час роботи з ліскою становить – 350 мм, під час роботи з ножем – 225 мм.
Проста та швидка зміна волосіні/ножа.
Зручна ручка велосипедного типу із розміщеними на ній елементами керування.
Наявність зручного ременя для зниження навантаження на руки користувача.
Низький рівень вібрацій.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятора | немає |
| Бічний викид | немає |
| Диаметр лески | 2 мм |
| Діапазон висоти зрізу | без регулювання висоти |
| Задній викид | немає |
| Максимальная ширина захвата | 35 см |
| Мощность двигателя | 1300 Вт |
| Мульчирование | немає |
| Напруга акумулятора | немає |
| Объем травосборника | немає |
| Питание | Сеть |
| Расположение двигателя | верхнє |
| Регулювання довжини рукоятки | немає |
| Ріжуча система | волосінь, ніж |
| Самохідна | Нет |
| Тип | тример (електрокоса) |
| Тип аккумулятора | немає |
| Форма ручки | D-подібна |
| Цвет | Черный |
| Час заряджання акумулятора на 100% | - |
| Частота вращения | немає |
| Частота вращения двигателя | 7500 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴





