VENTOLUX – відомий український бренд кухонних витяжок та побутової техніки, що вбудовується. Бренд заснований у 2005 р. і вже наступного року презентував велику колекцію витяжок з італійським дизайном. Через кілька років VENTOLUX захопив лідерство з продажу витяжок в Україні, яке утримується досі. За 11 років на ринку побутової техніки України кожна 3 придбана покупцями кухонна витяжка – це VENTOLUX.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VENTOLUX |
| Количество скоростей | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 8 кг |
| Висота, см | 14 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20 x 55 x 55 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника та 12 місяців безкоштовного постгарантійного сервісного обслуговування |
| Глибина, см | 51.1 |
| Діаметр повітропроводу | 12.0000 см |
| Количество ламп освещения | 1 x 40 Вт |
| Комплект поставки | перехідник, зворотний клапан (до комплекту не входить) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 67 |
| Особенности | Живлення: 220 В, 50 Гц |
| Продуктивність, куб.м/год | 320 |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Пласка |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажа | Пристінний |
| Тип фильтра | металевий, вугільний (до комплекту не входить) |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Ширина, см | 49.7 |
Информация для заказа
- Цена: 0,30 ₴



