Стильна, чорна, потужна витяжка NR-MG 60 (850) M – результат роботи нашого українського заводу у воєнний час. Це безперечно відмінний вибір для вашої кухні. Передня рухлива декоративна панель виконана із загартованого скла, а корпус із фарбованої сталі. Мотор 850 м3/год, ергономічне кнопкове керування, LED освітлення, три швидкості – все необхідне, що значно підвищить ваш комфорт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PYRAMIDA |
| Количество скоростей | 3 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4260674992728 |
| Вага в упаковці | 16 кг |
| Висота, см | 77.5-102 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 49 x 64.5 x 38 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 33.5 |
| Діаметр повітропроводу | 15/12 см |
| Количество ламп освещения | 2 x 5 Вт |
| Количество моторов | 1 |
| Комплект поставки | Витяжка Планка монтажна Адаптер повітроводу 150/120 мм Комплект монтажний Інструкція з експлуатації Гарантійне свідчення |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 69 |
| Матеріал декору | Скло |
| Оснащение | З високотехнологічною турбіною |
| Особенности | Передня рухлива декоративна панель: загартоване скло Корпус: фарбована сталь |
| Потужність мотору, Вт | 110 |
| Продуктивність, куб.м/год | 850 |
| Режим работы | Відведення повітря |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Декоративная |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажа | Пристінний |
| Тип освещения | LED |
| Тип фильтра | Алюмінієвий 5-шаровий |
| Цвет | Чёрный |
| Ширина, см | 60 |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴










