Granado GEO - електрична духовка для легкого приготування корисних і смачних страв.
6 програм з докладною інструкцією дозволять вам підібрати оптимальний режим запікання для вашого меню. Конвекція та гриль удосконалять звичайні рецепти завдяки можливості рівномірного пропікання та підрум‘янювання скоринки.
Механічний таймер вчасно завершить приготування, поки ви будете займатися іншими справами. Щоб обрати температуру, тривалість та режим роботи духової шафи, слід просто повернути ручки у відповідне положення.
Скляна поверхня надає цій моделі стриманої вишуканості, яка буде доречною у сучасному дизайні вашої кухні. Дверцята виконані з подвійного скла.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Granado |
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет корпуса | Другой |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Тип гриля | электрический |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4821000005880 |
| Вага в упаковці | 25 кг |
| Висота, см | 59.8 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 71 х 66 х 65 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Гаряча лінія виробника | GRANADO 0-800-334-518 Пн - Пт, 09:00-18:00 |
| Глибина, см | 56 |
| Додаткові характеристики | Таймер 90 хвилин |
| Дополнительные функции | Конвекція;Розморожування;Таймер |
| Керування духовкою | Механічні ручки |
| Количество программ | 6 |
| Комплектация | Духова шафа Деко Хромована решітка Гарантійний талон Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Максимальна температура приготування | 275 °С |
| Матеріал дверцят духовки | Скло |
| Матеріал панелі керування | Скло |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Мінімальна температура приготування | 50 |
| Напрямні для деко | Знімні |
| Объем, л | 64 |
| Оснащение | Підсвітка |
| Режими приготування | Гриль Верхнє нагрівання Нижнє нагрівання Верхній + нижній нагрів Верхнє і нижнє нагрівання + конвекція Розморожування |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 58.5-59 х 55.6-59 х 55.5 см |
| Система очистки | Емаль легкого очищення |
| Тип | Электрический |
| Функція НВЧ | Нет |
| Цвет | Серый |
| Ширина, см | 59.5 |
Информация для заказа
- Цена: 1 ₴











