Мікрохвильова піч LIBERTON LMW-2093E:
- Об'єм: 20 л;
- управління: електронне;
- потужність: 700 Вт;
- діаметр поворотної тарілки: 24,5 см;
- рівні потужності: 11;
- таймер: 99 хв.;
- розморожування за вагою: так;
- внутрішнє покриття: емаль;
- розмір виробу: 44,6 х32х24, 3 см;
- колір: срібло.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Количество уровней мощности | 11 |
| Тип управления | Электронное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 6907843192937 |
| Вага в упаковці | 10.4 кг |
| Высота | 24.3 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 44.6 х 32.3 х 24.3 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), см | 46.6 х36.2 х 26.8 |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 32.3 см |
| Дополнительно | Поворотний стіл |
| Діаметр поворотного столу, см | 24.5 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Меню | Українською мовою |
| Мощность | 700 Вт |
| Особенности | Автоматичне приготування Можливість програмування Електронний годинник Захист від дітей Захисна кришка у подарунок! |
| Рік модельного ряду | 2023 рік |
| Спосіб встановлення | Окрема |
| Тип | Cоло |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Електронне |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування;Автоматичний розігрів;Авторозморожування (швидке розморожування);Встановлення часу (годинник);Захист від дітей (блокування приладу);Піца;Розморожування за вагою;Розморожування за часом |
| Цвет | Сріблястий (сірий) |
| Ширина | 44.6 см |
Информация для заказа
- Цена: 0,40 ₴




